Testovali jsme Aerárium SPHERE

Naším cílem je prodávat co nejkvalitnější zboží, ideálně vyrobené ručně v Čechách. To, co sami nedokážeme (alespoň prozatím) vyrobit a jsme nuceni dovážet, pro vás testujeme.

Jako první jsme otestovali Aerárium Sphere.

Aerarium SPHERE testování

 

Kvalita zpracování

Sklo je jemné, slabé a dekorace působí velmi křehce. Běžnou manipulaci ale přečká bez poškození. Po rozbalení a detailním pohledu na aerárium jsou na skle patrné jemné vlasové škrábance z výroby a balení. Jsou vidět opravdu jen velmi z blízka a neobtěžují výslednou dekoraci.

Skleněné očko na zavěšení je také velmi jemné. Háček je kritické místo, při zavěšení s větší zátěží se může odlomit.

Pokud budete Aerárium plnit dekorativními kamínky nebo korálky, pak je třeba volit menší množství nebo lehčí výplň.

20180622_151551

Otvor ve skle má zesílené kraje, které brání naštípnutí skla při plnění dekoracemi. Otvor je dost velký pro drobnější ruce. Pro aplikaci precizních detailů doporučujeme použít delší pinzetu.

20180622_151336

 

Dekorace se svíčkou

Vyzkoušeli jsme také v aeráriu zapálit čajovou svíčku. Sklo se velmi rychle ohřeje a celá dekorace se rozpálí. Pokud bude aerárium zavěšené, může se přepálit navázaný provázek/vlasec. Hořící svíčka v aeráriu může způsobit kalamitu.

svicka_res_ne

Sukulenty v aeráriu

Sukulenty v aeráriu velmi dobře prosperují, stačí jednou týdně mírně zalít. Zeminy budete potřebovat oprvadu minimální množství, mohu doporučit i směs s pískem.

20180622_151611

Balení

Aerárium Sphere je zabalené v elegantní černé dárkové krabičce. Uvnitř je i lísteček pro věnování.

P1010539

 

Závěrem

Dekorarce působí velmi jemně a decentně. Zavěšená i položená na polici nebo stolku dokáže příjemně ozvláštnit prostor. Aerárium můžete naplnit podle své vlastní fantazie a obmněnit, pokud potřebujete změnu. Pouze pozor na hořící svíčky.